Firmę założyłem w 2004 roku, na potrzeby lokalnego rynku obuwniczego.
Kolejne lata działalności przyczyniły się do rozwoju firmy i rozszerzenia oferowanych dóbr naszej produkcji nie tylko do rynku lokalnego. Obecnie posiadam klientów z całej Polski, Białorusi i Ukrainy. Najsilniejszym atutem firmy jest bardzo dobra pozycja na rynku i grono stałych klientów, co dowodzi naszej rzetelności, jakości i terminowości wykonywanych zleceń. Trzon firmy stanowi stała załoga. Stałą styczność z wzornictwem i obuwiem posiadam od 1995 roku.
Główną naszą specjalizacją są narzędzia do produkcji komponentów obuwniczych – formy wtryskowe na obcasy, wierzchniki, kliny, podsuwki itp.
Doświadczenie zdobyłem w najlepszej firmie lat dziewięćdziesiątych w której pracowałem jako kierownik i założyciel narzędziowni w latach 1995-2004.
W początkowym okresie swojej pracy bardzo często uczestniczyłem w różnych szkoleniach zagranicznych. Najlepszym miejscem do pozyskania wiedzy na ten temat są Włochy, gdzie brałem czynny udział w szkoleniach o tematyce: technologia produkcji narzędzi obuwniczych. Na przestrzeni 10 lat przebywałem około 1 roku na szkoleniach związanych z tą tematyką. Lata działalności przyczyniały się do rozszerzenia profilu i zakresu wykonywanych prac . Obecnie do profilu produkcyjno – usługowego dołączyła działalność handlowa w nowo oddanej hali magazynowo – produkcyjnej.

Serdecznie zapraszam do współpracy
Roman Tatarek